Close

11 Şubat 2017

Peugeot Fiks Menü

FİKS MENÜ SERVİS RANDEVUSU

 

FİKS MENÜLER’DE
İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

Peugeot Fiks Menü’lerde
7 Ekim – 18 Kasım 2017 Tarihleri Arasında
%15 İndirim*
Lastiklere Özel Teklif
4 Lastik Alışverişinde 100 TL İndirim !*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile Peugeot Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

* İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 7 Ekim – 18 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Peugeot Orijinal Yedek Parçaları’nda geçerlidir. İndirim kuponu tutarı 100 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu fırsatı Michelin lastik alımlarında geçerlidir. Bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. Peugeot Otomotiv Paz. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

PEUGEOT 3 YAŞ VE ÜSTÜ FİKS MENÜLER’DE
İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü’lerde
7 Ekim – 18 Kasım 2017 Tarihleri Arasında
%25 İndirim*
Lastiklere Özel Teklif
4 Lastik Alışverişinde 100 TL İndirim !*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

* İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 7 Ekim – 18 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Peugeot Yedek Parçaları’nda geçerlidir. . İndirim kuponu tutarı 100 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu fırsatı Michelin lastik alımlarında geçerlidir. Bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. Peugeot Otomotiv Paz. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

Her şey dahil fiyatı ve kişiselleştirilmiş revizyonunuzun ücretini hesaplayın. Ardından birkaç tıkla bir randevu alın!

Online Randevu için Tıklayın…

RANDEVUSUZ TEKLİFLER

Büyük yedek parça stoğu sayesinde her hizmet randevusuz olarak sağlanabilmektedir. Pazartesi gününden Cumartesi gününe kadar, müdahale boyunca aracınızla ilgilenecek olan bir PEUGEOT teknisyeni tarafından ağırlanırsınız. (Randevusuz Tekliflerde Servis yoğunluğuna göre bekleme süreniz uzayabilir.)