Hemen Ara WhatsApp

PEUGEOT Asistance

ARIZA VE KAZA HALİNDE
BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.
Peugeot aracınız 8 yaş ve altındaysa(1), Peugeot Assistance hizmetinden ücretsiz olarak(2)(3) Türkiye çapında yararlanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken aracınızı güvenli bir yere çektikten sonra, Peugeot Assistance hattını aramak.
Arama esnasında ruhsat üzerinde yer alan şasi numarasına ihtiyacınız olacaktır.
Yardım hattından anında destek alırsınız:
– Aracınız yola devam edebiliyorsa, size en yakın Peugeot Yetkili Servisi’nde randevunuz oluşturulur.
– Aracınız yola devam edemiyorsa, size en yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne ücretsiz olarak çekilmesi için gerekli düzenlemeler yapılır.
Gereği halinde siz ve araçtaki yolcular için ulaşım veya konaklama desteği sağlanır(4).

MEKANİK, ELEKTRİK VEYA ELEKTRONİK ARIZALARDA,
YOLA DEVAM EDEBİLMENİZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ.

Türkiye’nin her yerinde(4), yılın her günü. 24 saat tek bir numaradan Peugeot Asistance’a ulaşabilirsiniz.

PEUGEOT ASSISTANCE
(0216) 292 26 26
(0532) 700 70 70

Yol yardım ekibimiz yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli tüm müdahaleleri yapar (2)(4).
Onarımın yerinde yapılamadığı durumlarda, aracınız en yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne ücretsiz çekilir.
Servis danışmanınız, araçta yapılması gereken işlemler ve ücret bilginizi sizlerle paylaşır ve gereği halinde sürücü ve yolcular için (5) ulaşım veya konaklama seçenekleri (6) hakkında bilgi verir.

PEUGEOT ASISTANCE
KİŞİYE ÖZEL HİZMET

Durumunuz ne olursa olsun Peugeot Assistance, size onarım, transfer ve ulaşım fırsatları da sunar.
– Aracın yola devam edemediği ve onarımın aynı gün tamamlanamadığı durumlarda, size bir yedek veya kiralık araç tahsis edilebilir(5).
– Gideceğiniz mesafenin uzaklığına göre, siz ve yolcularınız, ulaşım veya konaklama gibi diğer seçeneklerden de faydalanabilirsiniz(5)(6).

YURTDIŞINA MI SEYAHAT EDİYORSUNUZ?

Peugeot Assistance hizmeti Avrupa’da da geçerlidir.
Peugeot aracınız garanti içindeyse veya Peugeot “Artı Garanti” veya “Full Servis” sözleşmeniz varsa, bu sözleşmeler kapsamında yol yardım hizmeti alırsınız.
Aracınızın ücretsiz hizmet kapsamına girmediği durumlarda, sunulan hizmetlerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

(1) PEUGEOT aracınızın tescil tarihinden itibaren 8. yaşını doldurana kadar geçerlidir. Kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. (2) Her türlü kaza, aracın yolda kalmasına neden olan her türlü mekanik, elektrik veya elektronik arıza (akü arızaları kapsam dışıdır) hizmet kapsamındadır. Yeni araç Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bulunan araçlar, bu kapsamda yol yardım hizmetinden faydalanır. Hizmet kapsamından muaf tutulan araçlar: Ambulans veya sağlık hizmetlerinde, taksi, dolmuş veya ücretli yolcu taşıma, kısa veya uzun süreli araç kiralama ve toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araçlar. (3) Onarım ücretleri hariçtir. (4) Yol Yardım aracının uygunluğuna bağlıdır. (5) Sürücüler ve yolcular (en fazla tescil belgesinde belirtilen sayıda (6) Yedek araç hakkınızla ilgili bilgilendirmeyi, onarımın yapıldığı yetkili servis yapacaktır. Araç uygunluğuna göre kaza halinde 3 gün süreyle yedek/kiralık araç tahsisi, tren veya uçak bileti, konaklama (2 geceye ve vergi dahil azami 122€’ya kadar) yedek araç tahsis hakkınızla ilgili bilgilendirmeyi, onarımın yapıldığı yetkili servis yapacaktır.